Liseli ve Ailesi Artık Meslek Seçiminde Ortak Karar Alabilecek

11 Yıllık, 400 Eğitimlik, 40.000 Dinleyicilik Birikim Sonucu

Kariyer ve İletişim Eğitmeni Nur Erdem ÖZEREN’in yazdığı ve gençlerin meslek seçimindeki zorluklarını bitirme iddiasında olan kitap, 11 yıldır verilen “Stand up Tadında” 400’e yakın eğitimde iletişim kurulan 40.000’e yakın genç ve ailenin geri bildirimleri doğrultusunda hazırlandı.

Eğitime Katılanların Memnuniyeti Tetikledi, Amaç Çok Daha Fazla Gence Ulaşmak

Kitabın yazarı Kariyer ve İletişim Eğitmeni Nur Erdem ÖZEREN, kitabın önsözünde yıllardır verdiği eğitimlerde “dokunduğu” gençlerin ve ailelerinin memnuniyetlerinin kendisini motive ettiğini ve amacının bu kitap aracılığıyla çok daha fazla gencin hayatına dokunarak olumlu değişiklikler olmasını sağlamak olduğunu belirtiyor.

Okumayı Sevmeyen Liseliler Bile 2 Saatte Bitiriyor

Test kitabı dışında kitap okuma alışkanlığı pek olmayan liselilerin bile ellerine aldıklarında bırakmadan bir gecede okuyup bitirebilecekleri akıcılıkta olan kitap, hemen ardından ailelere götürülüyor.

Artık Aileler İle Gençler Ortak Karar Alabilecek

Meslek seçimi konusunda en önemli sıkıntılardan biri olan aile ile gencin aynı fikirde olmaması sorunu, ailelerin de bu kitabı okuması ile çözülüyor.

Tercih Yaparken Sıkıntı Çekmeyecekler

Kitabı okuyan gençler ve aileleri, tercihlerini yaparken kafalarındaki tüm soruları cevaplayacaklar ve bu zor süreç hem aileler hem gençler için daha kolay olacak.

Kitabı Nereden Bulabiliriz

info@YOUcademy.com.tr

544 332 78 08