21 yıllık tecrübemizi, son 13 yıldır daha çok öğrenci ile deneyimliyoruz.

Ayrıca son 10 yıldır 5.000′den fazla Rehber Öğretmen ile temas etme şansımız oldu.

Binlerce Rehber Öğretmen içinden, saat kavramı olmadan çalışan, kapısını hiç kapatmayan, okul dışında da sürekli gençlerle çalışmalar yapan ve hem aldığı eğitimlerle hem de yaptığı araştırmalarla kendini geliştiren Rehber Öğretmenlerimiz ile çalışmalar yapmaya başladık.

Kariyer Danışmanlığı Sertifika Programı‘na katılan 100’den fazla Kariyer Danışmanı Rehber Öğretmenin yanında, bu programa katılamayan ancak eğitimlerimizde buluştuğumuz 100’e yakın arkadaşımızla da ekibimizi genişlettik.

İçlerinden zaman içinde öne çıkan 25 kişilik uzman kadromuzla kurumlar ve öğrenciler için ideal içerikler, programlar üretmeye başladık.

Ve artık, bugüne kadar bir okul gibi hizmet verdiğimiz binlerce öğrenci için sunduğumuz hizmetleri eğitim kurumlarının hizmetine sunuyoruz.

Ayrıca Rehberlik Servisi’nin yeniden kurgulanması konusunda, geçmişte bu konuda tecrübeleri olan köklü kurum Davranış Bilimleri Enstitüsü ile de işbirliği yaparak eğitim kurumlarına özel çözümler sunuyoruz.

 

Kurumunuza özel, 4 yıllık bir eğitim, iletişim, etkinlik, danışmanlık programı kurguluyoruz. Rehber öğretmenlerinizi eğitiyor, programı size özel hazırlayıp teslim ediyoruz.

Bizimle iletişime geçin, detaylar için masaya oturalım.

erdem@ozeren.net / 0 532 332 78 08