21 yıl önce de, şirketleştiğimiz 13 yıl önce de, Kariyer Planlama denince akla üniversiteler geliyordu.

Bugün hala internette araştırmalarda Kariyer Planlama yazıldığında en üstte üniversitelerin Kariyer Merkezleri çıkıyor.

Bizse yıllardır lise seviyesinde kariyer hizmetleri kurguluyor, uyguluyoruz. Öğrencilerin lise hayatlarında yapması gereken tüm çalışmaları binlerce genç ile uyguluyoruz.

 

21 yıldır 600.000′den fazla gence seminer, geniş Rehber Öğretmen kadromuzla 50.000’e yakın gence ve ailesine danışmanlık verdik.

Son 10 yıldır 10.000′den fazla Rehber Öğretmen ile temas etme şansımız oldu.

Binlerce Rehber Öğretmen içinden, saat kavramı olmadan çalışan, kapısını hiç kapatmayan, okul dışında da sürekli gençlerle çalışmalar yapan ve hem aldığı eğitimlerle hem de yaptığı araştırmalarla kendini geliştiren Rehber Öğretmenlerimiz ile çalışmalar yapmaya başladık.

Kariyer Danışmanlığı Sertifika Programı‘na katılan 100’den fazla Kariyer Danışmanı Rehber Öğretmenin yanında, bu programa katılamayan ancak eğitimlerimizde buluştuğumuz 100’e yakın arkadaşımızla da ekibimizi genişlettik.

100’den fazla Kariyer Danışmanı ile danışmanlık hizmetleri verdik. İçlerinden zaman içinde öne çıkan 25 kişilik uzman kadromuzla kurumlar ve öğrenciler için ideal içerikler, programlar üretmeye başladık.

Ekibimizin içinde hem kendi butik okullarında Kariyer Hizmetleri kurgulayan ve uygulayan, hem de Bahçeşehir, Okyanus, Sınav Kolejleri gibi zincirler için programlarda çalışan ve danışmanlık veren uzmanlarımız var.

Ve artık, bugüne kadar bir okul gibi hizmet verdiğimiz binlerce öğrenci için sunduğumuz KARİYER hizmetleri eğitim kurumlarının hizmetine sunuyoruz.

Ayrıca Türkiye’de ilk defa Liselilere özel Kariyer envanterleri ve danışmanlık çalışması yapan köklü kurum Davranış Bilimleri Enstitüsü ile de işbirliği yaparak eğitim kurumlarına özel çözümler sunuyoruz.

 

Kendini tanıma, hedef belirleme, iş hayatına hazırlanma, iş hayatı için kendine yatırım yapma, meslekleri tanıma, üniversite seçimi, tercih danışmanlığı, iş hayatı ile ortak projeler, diğer öğretmenler ile ortak projeler, performans takibi, hedefe odaklı program, hobiler, spor, sanat, müzik, okul – yaşam dengesi gibi daha birçok konuda; kurumunuzun öğrenci sayısı, eğitimci sayısı, öğrenci – aile ve eğitimci profili, okulun stratejik hedefleri çerçevesinde size özel çözümler üretiyoruz. 

 

Kurumunuza özel, 4 yıllık bir eğitim, iletişim, etkinlik, danışmanlık programı kurguluyoruz. Rehber öğretmenlerinizi eğitiyor, programı size özel hazırlayıp teslim ediyoruz.

Ayrıca aynı programı içinde birkaç kitabın da olacağı bir proje dokumanı olması için çalışmalarımız devam ediyor. Tamamlandığında tüm okulların & Rehber Öğretmenlerin alıp uygulayabilecekleri bir dokuman olarak satışa sunulacak.

Bizimle iletişime geçin, detaylar için masaya oturalım.

erdem@ozeren.net / 0 532 332 78 08