1 | Erdem Abi

600.000’den fazla gence ve ailesine “stand up tadında” eğitim veren, 10.000’den fazla kişiye Kariyer Danışmanlığı vermiş olan, kurumlara İletişim ve Pazarlama konusunda danışmanlık veren, Genç Kariyer Akademisi kurucusu ve birçok eğitimin mimarı.

2 | Gençlik Otoritesi

Sıfır Yaka Genç İş Gücü Gençlerle çalışan, gençler için çalışan, GENÇLERin nabzını tutan, gençlerin OTORİTE olduğu bilinci ile araştırma, iletişim ve proje hizmetleri veren şirkettir…

Pazarlama ve İletişim Odaklı İçerik Üretim Ajansı’dır.

Genç Kariyer Akademisi YOUcademy’nin bünyesinde bulunan partneridir…

3 | İnka İnsan Kaynakları

21 yıl önce kurulmuş, Bütünleşik İnsan Kaynakları kavramı ile İnsan Kaynakları’nın tüm alanlarında hizmet veren şirkettir.

İnka İnsan Kaynakları ile birlikte 2022 yılında Gençler için İstihdam Projesi için işbirliğine başladık.

4 | Kariyer Planlamacılar

Genç Kariyer Akademisi bünyesinde düzenlenmiş olan 100 saatlik Sertifika Programı’na katılmış ve başarı ile tamamlamış Kariyer Danışmanları’dır.

Lise öğrencileri için yapılan eğitimlerde, danışmanlık çalışmalarında, dijital içeriklerde aktif olarak görev alırlar.

5 | Davranış Bilimleri Enstitüsü

Psikolog Emre KONUK tarafından kurulmuş Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Davranış Bilimleri Enstitüsü ile başta lise Kariyer Danışmanlığı programı olmak üzere, envanter kullanımı ve iş dünyası projeleri konusunda partnerlik yapılmaktadır.

Bu çalışmalarda yaptığımız işbirliği yanında, psikolojik danışmanlık hizmetleri konusunda da öğrencilerimiz DBE’ye yönlendirilmektedir.