1 | Erdem Abi

500.000’den fazla gence ve ailesine “stand up tadında” eğitim veren, 10.000’den fazla kişiye Kariyer Danışmanlığı vermiş olan, kurumlara İletişim ve Pazarlama konusunda danışmanlık veren, Genç Kariyer Akademisi kurucusu ve birçok eğitimin mimarı.

2 | Gençlik Otoritesi

Sıfır Yaka Genç İş Gücü Gençlerle çalışan, gençler için çalışan, GENÇLERin eğitimde ve organizasyonlarda OTORİTE olduğu bilinci ile araştırma, iletişim ve proje hizmetlerini veren şirkettir…

3 ay staj yaptıktan sonra devam eden, yaptıkları projelerin gelir ortakları, çoğunluğu üniversiteli gençlerdir…

Genç Kariyer Akademisi YOUcademy’nin bünyesinde bulunan partneridir…

4 | Kariyer Elçileri

Genç Kariyer Akademisi’nin Liselerde ve Üniversitelerde kariyer konusunda duyuru ağıdır.

İletişim kabiliyeti yüksek gençlerden oluşur.

4 | Kariyer Planlamacılar

Genç Kariyer Akademisi bünyesinde düzenlenmiş olan 100 saatlik Sertifika Programı’na katılmış ve başarı ile tamamlamış Kariyer Danışmanları’dır.

Lise öğrencileri için yapılan eğitimlerde, danışmanlık çalışmalarında, dijital içeriklerde aktif olarak görev alırlar.

5 | Sillage

Genç Kariyer Akademisi kurucusu Gözde ÖZEREN tarafından kurulmuş Pazarlama ve İletişim Odaklı Yaratıcı İçerik Ajansı’dır.

Video, görsel, metin içeriklerle desteklenen pazarlama ve iletişim fikirleri ve projeleri üreten, Genç Kariyer Akademisi Pazarlama ve İletişim Stratejisi’ni kurgulayan ajanstır.

6 | Davranış Bilimleri Enstitüsü

Psikolog Emre KONUK tarafından kurulmuş Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Davranış Bilimleri Enstitüsü ile başta lise Kariyer Danışmanlığı programı olmak üzere, envanter kullanımı ve iş dünyası projeleri konusunda partnerlik yapılmaktadır.

Bu çalışmalarda yaptığımız işbirliği yanında, psikolojik danışmanlık hizmetleri konusunda da öğrencilerimiz DBE’ye yönlendirilmektedir.