1 | Erdem Abi

500.000’den fazla gence ve ailesine “stand up tadında” eğitim veren, 10.000’den fazla kişiye Kariyer Danışmanlığı vermiş olan, kurumlara İletişim ve Pazarlama konusunda danışmanlık veren, Genç Kariyer Akademisi kurucusu ve birçok eğitimin mimarı.

2 | Gençlik Otoritesi

Gençlerle çalışan, gençler için çalışan, GENÇLERin eğitimde ve organizasyonlarda OTORİTE olduğu bilinci ile iletişim ve organizasyon hizmetlerini veren şirkettir…

Şirketin ortakları, en az 6 ay çalışan gençlerdir…

Genç Kariyer Akademisi YOUcademy’nin bünyesinde bulunan partneridir…

3 | Kariyer Planlamacılar

Genç Kariyer Akademisi bünyesinde düzenlenmiş olan 100 saatlik Sertifika Programı’na katılmış ve başarı ile tamamlamış Kariyer Danışmanları’dır.

Lise öğrencileri için yapılan eğitimlerde, danışmanlık çalışmalarında, dijital içeriklerde aktif olarak görev alırlar.

4 | Sillage

Genç Kariyer Akademisi kurucuları tarafından kurulmuş Pazarlama ve İletişim Odaklı Yaratıcı İçerik Ajansı’dır.

Video, görsel, metin içeriklerle desteklenen pazarlama ve iletişim fikirleri ve projeleri üreten, Genç Kariyer Akademisi Pazarlama ve İletişim Stratejisi’ni kurgulayan ajanstır.

5 | Davranış Bilimleri Enstitüsü

Psikolog Emre Konuk tarafından kurulmuş Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Davranış Bilimleri Enstitüsü ile başta lise Kariyer Danışmanlığı programı olmak üzere, envanter kullanımı ve iş dünyası projeleri konusunda partnerlik yapılmaktadır.

Bu çalışmalarda yaptığımız işbirliği yanında, psikolojik danışmanlık hizmetleri konusunda da öğrencilerimiz DBE’ye yönlendirilmektedir.

6 | Univerlist.com

Türkiye’deki tüm üniversiteler ve dünyadan bir çok üniversitenin lisans ve yüksek lisans programları ile ilgili bilgilerin bulunabileceği, karşılaştırmaların yapılabileceği platformdur.

Türkiye üniversite ve lise iletişim partneri ve içerik danışmanı Genç Kariyer Akademisi’dir.

7 | Bir Bilene Sor

Bir Bilene Sor, öğrencilerin çözemediği soruları sorup bunlardan öğretmen ve ya öğrenciler aracılığı ile cevap aldığı bir platformdur.

8 | Pearson

Dünya’nın en büyük eğitim şirketlerinden olan Pearson ile öğrencilerin yetkinliklerinin geliştirilmesi konusunda geliştirilen eğitimlerin uzaktan eğitim kısmında partnerlik görüşmeleri detaylandırılmak üzere devam etmektedir.

9 | Management Center Türkiye

20 yıldan uzun süredir İnsan Kaynakları Zirvesi’nde 2.000’den fazla İnsan Kaynakları profesyonelini buluşturan MCT ile 2 yıl önce House of Talent Zirvesi ile başlayan işbirliğimiz, üniversiteli gençlerle MCT etkinliklerini buluşturacak kapsamda devam etmektedir.

10 | Binyaprak

Türkiye’nin en geniş kadın iletişim networkü olan Binyaprak ile Genç Kariyer Akademisi, içerik geliştirme ve liseli – üniversiteli gençlere ulaşım konusunda işbirliği yapmaktadır.

Ayrıca Binyaprak bünyesinde kurulmuş olan Üniversite Kariyer Merkezleri’nin üye olduğu Network’ün oluşturulmasında da Genç Kariyer Akademisi ilk günden itibaren katkı sağlamaktadır.