Eğitimlerimizde kullanılan tüm dokümanların indirilebilir linkleri bu sayfada yer alacaktır. Hem jpg hem de pdf olarak indirilebilir formatta paylaşılacaktır.

Bundan böyle tüm dijital içeriklerimizi ve birçok videomuzu ücretsiz olarak herkese açarken, ödeme inisiyatifini takipçilere ve eğitimlerimize katılanlara bırakıyoruz.

Her ne kadar ücretsiz olarak sunuluyor olsa da, dokümanları indiren eğitimci, veli ve öğrencilerden verilen emeğin karşılığında uygun gördükleri değerde ödeme yapabilmeleri için ödeme linkleri aşağıda paylaşılmıştır.

Tüm dokümanlar için belirlediğimiz fiyatlar da yanlarında yazmaktadır. Doküman fiyatlarının bir bağlayıcılığı yoktur. Özellikle eğitimciler tüm dokümanları indirip kullanabilir ve kendilerince toplu alım nedeniyle indirimli rakam ödeyebilir. İnisiyatif tamamen sizlerde. Ödeme imkanı olmayan gençler için yanında yazan fiyata göre hesaplayarak istediğiniz miktarda ödeme yapabileceğiniz gibi, hiç ödeme yapmadan da indirebilirsiniz.

Üretmeye devam edebilmemiz için, daha çok genç, aile ve eğitimciyi içeriklerimizle besleyebilmemiz için, ekibimizin sürdürülebilir bir çalışma hayatı için, ürettiğimiz her içeriğin bedelini almamız gerekiyor. Ancak biz risk alarak bu şekilde üretmeye bir süre daha devam edeceğiz. Sonraki kararımızı ise bu süreçte sizlerin davranışları belirleyecektir.

Eğitimlerimize katılan ve dokümanların kendisine yaratacağı katma değere inanan sizlere güveniyoruz.

Ve şimdiden eğitime verdiğiniz desteğe teşekkür ediyoruz.

 

Kredi Kartı ile Ödeme Linkleri (İlgili rakamın üzerine tıklayabilirsiniz)

 

Tercihleri yalnızca başarı sırasına göre yapmayan gençler için, farklı kriterlere göre “istek sırası”na göre tercih yapmak için kullanılabilecek basit excel dosyamızı tıklayıp indirebilirsiniz…

Genç Kariyer Akademisi Tercih Listesi

 

Adım Adım Tercih nasıl yapılır sorusunun cevabı…

Pdf olarak indirebilirsiniz…

(Oldukça yol gösterici ve tek kalemde tüm süreci özetliyor, biz bunu 30 TL‘ye satıyoruz, ama bedava da indirip kullanabilirsiniz)

Adım Adım Tercih pdf…

Adım Adım Tercih jpeg…

 

İlk adımda kendini tanıman ve hedef belirlemen gerekiyor… Bunun için sorular hazırladık…

Bunu da pdf olarak indirebilirsiniz… (Kendini tanımak için sorman gereken soruları 10 TL‘ye satıyoruz, ama bedava da indirip kullanabilirsiniz)

Tercih döneminde 2. ve 3.sayfalar yeterli olacaktır

Kariyer Danışmanlık Formu pdf – Tüm Sayfalar

Kariyer Danışmanlık Formu pdf – 1.Sayfa

Kariyer Danışmanlık Formu pdf – 2.Sayfa

Kariyer Danışmanlık Formu pdf- 3.Sayfa

 

Kariyer Danışmanlık Formu jpeg – 1.Sayfa

Kariyer Danışmanlık Formu jpeg – 2.Sayfa

Kariyer Danışmanlık Formu jpeg – 3.Sayfa

 

Kendini tanıyıp hedef belirledikten sonra, size uygun bölümü seçmeniz için, üniversitelerdeki bölümleri sizin için tek bir tabloda, kişilik özelliklerine göre ve isteklerine göre görebileceğiniz şekilde topladık…

Birkaç güncelleme Tercih Dönemi içinde yapılacak, takipte kalın

 

pdf olarak indirebilirsiniz…

(Bu tablonun eşi benzeri yok. Bir rehber öğretmen arkadaşımızın tarifi ile, sayfalarca bilgi tek tabloda.. 50 TL bile az ama, olsun 🙂 bedava da indirip kullanabilirsiniz)

Bölümler Haritası pdf

Bölümler Haritası jpeg…

 

 

Tamam bölümünü seçeceksin ama, unutma, iş hayatı senden birçok özelliğe sahip olmanı istiyor…

Peki bunlar neler? Ve nasıl edinebilir ve geliştirebilirsin?

O da burada…

İsterseniz onu da pdf olarak indirebilirsiniz… (Biz bunu 10 TL‘ye satıyoruz, ama bedava da indirip kullanabilirsiniz) 

21. Yüzyıl Yetkinlikleri ve İş Dünyası Eğitimleri

Ya da jpeg…

 

Bir de bu iş dünyasını daha yakından tanımak için bilmeniz gereken bazı kavramlar var… Sektör, departman…

Hangi sektörler var, hangi sektörlerde hangi departmanlar var… Bu tabloda bunları görebilirsiniz, ama bu tabloyu okuyabilmek için kısa bir eğitimimize katılmak gerektiğinden, rakamı düşük tuttuk, 10 TL. Siz yine de bedava kullanabilirsiniz 🙂

Buyrun pdf… Sektör Departman Kavram Kargaşası

Bu da jpeg… Sektörler – Departmanlar – jpg

 

Gelelim en çok sorulan soruya…
TÜMA araştırması… URAP, THE verileri… YÖK raporları… Başarı sıraları, ücret politikaları…

Üniversitelerin vizyonu, akademik kadroları, vakıf üniversitelerinin sahipleri gibi kriterlere göre Nur Erdem ÖZEREN’in istatistik çalışmaları ve gözlemleri…

Bugüne kadar tercihlerini yaptığımız binlerce öğrencinin görüşleri ile hazırlanmış üniversiteler tablosu… Beğenmeyecek üniversiteler olacaktır… Altında imzamız vardır…

Geliştirilebilir, değiştirilebilir elbette… Ancak genel hatları ile “Bunu mu üste yazalım bunu mu?” sorusunun cevabıdır… Parantez içinde yazan bölüm grupları (Mühendislik, Sağlık, Tasarım vb) bu kategoride bir üst sırada olması gerektiğini ifade eder.

 

Pdf olarak indirebilirsiniz… (Bu en önemli sorunun cevabını barındırıyor aslında, biz 30 TL değer biçtik, ama bedava da indirip kullanabilirsiniz)

Üniversite Tablosu – pdf

 

Tüm bunları süreçte Rehber Öğretmenlerimiz farklı öğrenci tiplerine göre nasıl kullanmalı sorusunun cevabını da bir tabloda açıkladık… Tablonun pdf’i burada…

(Bizce 40 TL değeri var, ama siz bedava da kullanabilirsiniz)

Rehber Öğretmenler için Tercih Dönemi Vaka Tipleri – pdf

Rehber Öğretmenler için Tercih Dönemi Vaka Tipleri – jpg