Pazarlama kelimesi yıllardır Satış ile karıştırılıyor ve algıda “Pazarlamacı” kavramı çantası ile kapı kapı gezen insan olarak canlanıyor.

Oysa Pazarlama, insanların bir ürün ya da hizmeti satın alması için doğru iletişimin kurulması ve stratejinin doğru belirlenmesidir.

Pazarlama’ya satış odaklı bakmak, kurumunuzu bir mağazada yanınızdan ayrılmadan sizi baskı altında bırakan satış elemanının verdiği rahatsızlıktaki ile aynı duruma sokacaktır.

Ayrıca hedef kitlenin kim olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu, ihtiyaçların neler olduğunu bilmeden yapılan bir çalışmada sonuca ulaşmak mümkün değil.

Hele ki EĞİTİM gibi önemli bir konuda PAZARLAMA çok hassas bir konu.

 

Genç Kariyer Akademisi olarak son 9 yılda, 10 – 50 kişilik iletişim ekibimizle 5 farklı üniversiteye bu konuda verdiğimiz hizmeti kurumunuza da uyarlayabiliriz.

Çalıştığımız tüm üniversitelerde doluluk oranları, hedef öğrenci kitlesi, öğrenci başarısı, elde edilen gelirler gibi tüm kriterlerde başarı elde ettik.

Kurumunuz için de, CRM yaklaşımı ile bire bir iletişimin kurulduğu, dijital projelerle ve içeriklerle destekli strateji geliştirebilir, talep etmeniz halinde uygulayabiliriz.

 

Bizimle iletişime geçin, detaylar için masaya oturalım.

erdem@ozeren.net / 0 532 332 78 08