Eğitimlerimizde kullanılan tüm dokümanların indirilebilir linkleri bu sayfada yer alacaktır. Hem jpg hem de pdf olarak indirilebilir formatta paylaşılacaktır.

Ürettiğimiz içeriklerin farkı ve faydası konusunda kendimize güveniyoruz ve bundan böyle tüm dijital içeriklerimizi – videolarımızı ücretsiz olarak herkese açarken, ödeme inisiyatifini takipçilere ve eğitimlerimize katılanlara bırakıyoruz.

Her ne kadar ücretsiz olarak sunuluyor olsa da, dokümanları indiren eğitimci, veli ve öğrencilerden verilen emeğin karşılığında uygun gördükleri değerde ödeme yapabilmeleri için ödeme linkleri aşağıda paylaşılmıştır.

Tüm dokümanlar için belirlediğimiz fiyatlar da yanlarında yazmaktadır. Doküman fiyatlarının bir bağlayıcılığı yoktur. Özellikle eğitimciler tüm dokümanları indirip kullanabilir ve kendilerince toplu alım nedeniyle indirimli rakam ödeyebilir. İnisiyatif tamamen sizlerde. Ödeme imkanı olmayan gençler için yanında yazan fiyata göre hesaplayarak istediğiniz miktarda ödeme yapabileceğiniz gibi, hiç ödeme yapmadan da indirebilirsiniz.

Üretmeye devam edebilmemiz için, daha çok genç, aile ve eğitimciyi içeriklerimizle besleyebilmemiz için, ekibimizin sürdürülebilir bir çalışma hayatı için, ürettiğimiz her içeriğin bedelini almamız gerekiyor. Ancak biz risk alarak bu şekilde üretmeye bir süre daha devam edeceğiz. Sonraki kararımızı ise bu süreçte sizlerin davranışları belirleyecektir.

Eğitimlerimize katılan ve dokümanların kendisine yaratacağı katma değere inanan sizlere güveniyoruz.

Ve şimdiden eğitime verdiğiniz desteğe teşekkür ediyoruz.

 

Hesap Bilgileri – Garanti Bankası Tekirdağ Şubesi – Nur Erdem ÖZEREN Hesabı – 6674781

IBAN – TR 22 0006 2000 4690 0006 6747 81

Kredi Kartı ile Ödeme Linkleri (İlgili rakamın üzerine tıklayabilirsiniz)

Dokümanlar